Porovnat produkty
Ochlazení v parném létě najdete v kolekci oblečení Dart

2. červenec 2021

Ochlazení v parném létě najdete v kolekci oblečení Dart

Pro letní období je ideální zvolit oblečení z funkčních materiálů, které jsou velmi lehké, komfortní a maximálně prodyšné. Budete mít skoro pocit, že nemáte nic na sobě. Ochlazení v parném létě najdete v kolekci oblečení Dart.

Pro letní období je ideální zvolit oblečení z materiálů Apex – Lite / Apex – Pro / Apex D-Fuse / Apex-Eco. Použitý materiál je velmi lehký, komfortní a maximálně prodyšný. Budete mít skoro pocit, že nemáte nic na sobě. 

Pot je přirozenou reakcí na jakoukoli fyzickou aktivitu. Činnost ochlazování a zahřívání těla má na starost až 2,6 miliónů potních žláz v průměrném lidském těle a jsou velice zásadní pro zajištění našeho pohodlí. Pot je přirozený a bez zápachu, ale ve směsi s textilem vytváří vlhké a teplé prostředí, které je ideální pro množení a růst bakterií způsobujících zápach.

Příjemný materiál Apex D-Fuse nejen, že dobře odvádí pot od těla, ale je opatřen antibakteriální úpravou a plochými švy pro váš dokonalý sportovní zážitek bez nepříjemného odéru nebo odřenin.

Materiál s úpravou POLYEGIENE zabraňuje růstu bakterií způsobujících zápach přímo u zdroje. Jedná se o antibakteriální úpravu materiálu (technologie využívající ionty stříbra), která neutralizuje zápach způsobený bakteriemi a plísněmi. Pot je bez zápachu, ale vytváří ideální prostředí pro růst bakterií, které pak způsobují zápach. Polygiene zabraňuje růstu těchto bakterií a plísní. Tato antibakteriální úprava materiálu splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost a hygienu, dále splňuje nejnáročnější certifikaci na ochranu životního prostředí pro textil a je na seznamu Oeko-Tex = schválených produktů.

Díky této úpravě není nutné prát textilie tak často, šetříte tak vodu, energii, čas a peníze a také zlepšujete životnost produktu. Oblečení ošetřené technologií Polygiene bude bez zápachu, a proto jej lze před praním několikrát použít. Tuto vlastnost jistě oceníte při aktivním sportu, běhu či vícedenním přechodu hor.

"Prostě nejlepší tričko pro běh, které mám, a to že jich už mám hodně! Velmi pohodlné, skvěle padnoucí, dobrý design a velmi rychle schne. Rozhodně doporučuji."

 Toto je již moje čtvrté tričko z kolekce Dart. Fungují skvěle jako základní vrstva nebo pro nošení v létě. S touto volbou nemůžete nic pokazit.  Výborně sedí a skvěle odpuzuje pachy. "

Lehká prodyšná pánská sportovní mikina Montane Dart Zip Neck je anatomicky tvarovaná, tak aby dobře přilnula k tělu a nikde nesvírala. Příjemný materiál Apex D-Fuse nejen, že dobře odvádí pot od těla, ale je opatřen antibakteriální úpravou a plochými švy pro váš dokonalý sportovní zážitek bez nepříjemného odéru nebo odřenin.

"Koupil jsem si tričko Dart jako základní vrstvu a na nošení do tělocvičny a je vynikající pro obě aktivity. Je pohodlné a umožňující dostatek pohybu. Jedno z nich bych si určitě koupil znovu."

 "Pohodlné a dobře padnoucí střih. Dobře odvádí pot a poskytuje příjemnou izolaci v podobě první vrstvy."

Tričko Dart Zip T-Shirt je univerzální základní vrstvou, které můžete nosit celý rok. Vyrobeno ze 100% recyklovaného materiálu APEX ECO, reguluje teplotu, odvětrávání a prodyšnost, díky antibakteriální úpravě Polygiene neutralizuje žápach i po vícedenním použití. 

Pohodlné boxerky Dart, které unosíte v každém ročním období. S antibakteriální úpravou POLYGIENE proti zápachu zajistí komfort a prodyšnost.

"Objednal jsem si dva první produkty od Montane, které jsem kdy vlastnil. 

Tričko Dart začnu nosit téměř okamžitě jako podzimní / zimní základní vrstvu, když pracuji venku. Dříve jsem používal běžné bavlněné trika s dlouhým rukávem, ale rozhodl jsem se koupit techničtější oděv.

Shrnutí: 1. Teplé, ale velmi prodyšné. 2. Lehké. 3. Výborně sedí (plus ne těsně přiléhající vrstva, velké plus). 4. Opravdu pohodlné na pokožce. 5. Dobře provedené / vysoce kvalitní. 

Budu nakupovat znovu a v budoucnu se podívám na další produkty Montane. Skvělý produkt od Montane za rozumnou cenu. " 

Womens Dart T-Shirt 

Dámské prodyšné tričko s antibakteriální úpravou

Dart Zip T-Shirt
Pánské prodyšné tričko
Dart Long Sleeve T-shirt
Pánské prodyšné technické tričko s dlouhým rukávem

* recenze zákazníků převzaty z Montane UK

← Zpět na seznam článků