Porovnat produkty
Never Stood Still - lezecké oblečení

3. červen 2021

Never Stood Still - lezecké oblečení

Prozkoumejte lezecké oblečení, které vám usnadní dosáhnout nových výšin. Užívejte svobody pohybu venku, v kolektivu lidí, kteří sdílejí stejné nadšení jako vy.

“Když stoupám, snažím se nad ničím nepřemýšlet, mít čistou hlavu. Když trénuji, snažím se vždy posunout dál a dál, vždy za svoji předchozí hranici. Správný trénink mě pomáhá budovat sílu, která je nezbytná. Jsou dny, kdy nám chybí motivace, ale přesto je dobré jít trénovat a posouvat své schopnosti dál. Nejdůležitější ze všeho je, užívat si toho, co děláte, usmívat se a uvědomění si toho, čeho jste dosáhli. “

Emma Powell, UK Ambasadorka a lezkyně

“Miluji svobodu být venku a mít kolem sebe lidi, kteří sdílejí stejné nadšení jako já."

Mám ráda pocit nebezpečí, strach a výzvu jej překonat. Je to určitý druh meditace, když se musíte soustředit na každý pohyb. Když lezu, cítím se silná, schopna překonat cokoliv. Když mi někdo říká, tohle nemůžeš vylézt, to je hodně těžké, jenom odpovídám: tak mě sleduj.”

“Vytrvalost je důležitá pro lezení. Lezení je vyčerpávající a musíte být chytří, aby jste věděli, kdy je vhodná chvíle na odpočinek. Když si cestu zamiluji, nemohu na ni přestat myslet. Jdu spát a sním o postupu. Nemohu přestat, dokud ji nepokořím. Jsem to jen já a skála. Soustředím se natolik, že vše ostatní zmizí z mé mysli. Je to boj a výzva, ostatně jako život sám.”

“Nedokázala bych si předtavit svůj život bez lezení.”

Ruth Drastrup, UK Ambasadorka a lezkyně


← Zpět na seznam článků